New 500L CROSS

Завантажити прайс-лист FIAT 500L CROSS

Новий 500L CROSS: насолоджуйтесь пригодами

Там, де закінчується місто, відкривається новий світ: новий 500L Cross готовий поїхати куди завгодно. Відкрийте для себе автомобіль для найсміливіших сімей.

Ласкаво просимо в світ пригод

Прийшов час задовольнити вашу спрагу пригод, і прийшов час зробити це з родиною! Новий 500L Cross народжений для подолання погодних умов і знайомства зі світом кросоверів. Його характер мандрівника видно зовні: захист днища, спеціальні передні і задні бампери і нові 17-дюймові легкосплавні диски з всесезонними шинами.

Отримайте найкращий комфорт

Cargo Magic Space, його знімна вантажна платформа, дозволить вам максимально використовувати можливості завантаження. У місті або за містом Новий 500L Cross – ідеальний компаньйон для подорожей всією родиною. Автомобіль легко доставить маленькі задоволення і великі радості життя разом, завдяки просторому, правильної форми багажника на 455 літрів.

Технологічні рішення для більших емоцій

Коли ви подорожуєте, немає нічого важливішого, ніж ваші емоції.

У комплект 500L входять новітні пристрої. Apple CarPlay, найрозумніший і найкращий спосіб використовувати ваш iPhone і Siri в автомобілі, доступний за допомогою сенсорного екрану UconnectTM HD LIVE.

Android AutoTM, простий спосіб використовувати ваш Android в автомобілі, завдяки зручній взаємодії з тими, хто вам потрібен, через сенсорний екран UconnectTM HD LIVE.

Новий 500L Cross завжди на зв’язку з людьми, з якими ви спілкуєтеся. Все просто у вас під рукою. Ви будете контролювати режим руху за допомогою перемикача режимів: «Normal» (Звичайний), «Traction +» (Режим тяги) або «Gravity Control» (Гравітаційна стабілізація).