Fiat Doblo Combi

СВІТОВА ПРЕМ'ЄРА НОВОГО FIAT DOBLO - ПЕРШОГО «ПРОСТОРУ ДЛЯ СІМ'Ї»

Зустрічайте новий Doblo - автомобіль марки Fiat, для якого блискуче вирішене питання простору. Простору, яке можна розділити з родиною і друзями. Простору для тих, хто подорожує і любить бути в компанії. Для тих, хто вибирає Doblo своїм партнером в роботі або проведенні дозвілля.

 

Розробниками цієї моделі дотримані найвибагливіші вимоги до функціональності і комфорту. Для цього простір інтер'єру автомобіля задіяно в ньому максимально раціональним чином. Розміститися в ньому може до семи чоловік. Це справжнє «сімейне» простір, для якого забезпечений високий рівень безпеки, економічності і екологічності.

У порівнянні з попередньою версією, яка була продана в кількості приблизно мільйона одиниць, дана модель цілком оновлена ​​відносно стилю, двигунів і технічних характеристик. Ці аспекти зробили новий Fiat Doblo «кращим у класі» - як з точки зору місткості, так і по відношенню до зниження шкідливих викидів. Все це досягнуто завдяки новій платформі, збільшеному пасажирському простору (з колісною базою в 2755 мм, максимальною в даному сегменті), просторому багажному відсіку об'ємом в 790 л, зниженим викидів вуглекислого газу (129 г / км для двигуна Multijet 1.3 потужністю 90 к.с . - мінімальна величина в даній категорії), традиційному устаткуванню безпеки і високої модульності інтер'єру, яку забезпечили складаються і забираються сидіння.

Екологічність і економічність

При виході Fiat Doblo на ринок в наявності чотири призначених для нього силові агрегати: 95-сильний бензиновий і три дизельні двигуни Multijet потужністю в 90, 105 і 135 к.с. Пізніше цей набір розшириться двопаливними агрегатом Natural Power (бензин і метан) і ще одним дизельним двигуном, який буде встановлюватися в поєднанні з роботизованою коробкою передач Dualogic.

 

Всі двигуни «жваві» і забезпечують плавну криву крутного моменту. Роблячи приємним водіння автомобіля, вони відрізняються відмінними робочими характеристиками, низькою гучністю, низькими експлуатаційними витратами (паливо і техобслуговування), а також надійністю і екологічністю.

У лінійці агрегатів присутні версії Euro 4 і Euro 5. Як базова опція, передбачена система Start & Stop, що управляє тимчасовим відключенням двигуна при зупинках автомобіля, завдяки чому економиться паливо і знижуються шкідливі викиди.

Безпека

Для забезпечення найкращих динамічних характеристик, високого рівня комфорту і активної безпеки в будь-яких дорожніх умовах автомобіль оснащений технічними новинками. Серед них - двохважіль задня підвіска, для якої передбачаються різні варіанти калібрування в залежності від передбачуваних умов експлуатації автомобіля. Стабільна і передбачувана курсова стійкість Doblo гарантована завдяки застосуванню прогресивних електронних пристроїв її контролю, а саме: ABS з електронним розподілом гальмівних зусиль (EBD) і, перш за все, системи ESP, доповненої функцією утримання автомобіля на ухилах. Ця функція допомагає водієві при рушанні з місця в гору і передбачена в якості базової опції на новій моделі.

 

Ще одним завданням при конструюванні автомобіля було досягнення найвищого рівня пасивної безпеки. Він реалізований завдяки ретельно розрахованим зон деформації кузова, наявності фронтальних подушок безпеки, а також новітніх передніх бокових подушок (вони забезпечують захист і голови, і грудей). Крім того, застосовані технічні рішення та обладнання, що створюють максимально комфортні умови на борту автомобіля і допомагають водієві контролювати дорожні умови. Вони включають в себе автоматичний клімат-контроль, який передбачає регулювання і для задніх сидінь, круїз-контроль, датчики паркування, а також вбудовану систему Blue & Me, що забезпечує функцію hands-free ( "вільні руки") і навігатор "Blue & Me TomTom".

DOBLO CARGO, також новий - лідер у категорії професійних автомобілів

Поява нового Fiat Doblo буде доповнено виходом нового Doblo Cargo, місія якого - зайняти провідне місце в своїй категорії з точки зору технічних і функціональних характеристик. Його багажний відсік більш просторий, ніж в попередній моделі: правильні прямокутні форми, можливість повного задіяння багажного простору, зсувні бічні двері і широкі задні, завдяки яким можна буде легко здійснювати завантаження і розвантаження. Рекордні параметри (довжина салону - до 2,2 м, ширина між колісними арками - 1,23 м, об'єм - від 3,4 до 4,2 м3, вантажопідйомність автомобіля - від 750 до 1000 кг, витрата палива в змішаному циклі - 4 , 8 л / 100 км і пробіг без дозаправки в 1250 км для двигуна 1.3 Multijet) забезпечать істотну оптимізацію і зниження експлуатаційних витрат.

Різноманітність лінійки виражено сімома різними типами кузовів: фургони з короткою і довгою колісною базою, фургон із завищеною дахом, коротко- і дліннобазний п'ятимісні «комбі»; особливо приваблива новітня низькорамна версія (в довгому і короткому варіанті), яка може бути легко і без великих витрат перетворена в автомобіль спеціального призначення (рефрижератори, фіксовані або рухомі вантажні платформи).