ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ

Купівля автомобіля – це лише початок нашої з Вами співпраці, і, що найголовніше, дружби. Протягом всього часу експлуатації Вашого автомобіля ми будемо намагатися забезпечувати Вас бездоганним сервісом.

Компанія «НІКО-Захід» вдячна Вам за цей прояв довіри та поваги до нашої діяльності! Ми пам’ятаємо та цінуємо кожного з Вас, саме тому ми розробили програму лояльності «5 діамантів», яка супроводжуватиме приємними сюрпризами та подарунками Ваш візит до «НІКО-Захід» для покупки або технічного обслуговування автомобіля.

Програма має 5 рівнів, поступове сходження якими щораз збільшуватиме Вашу винагороду у вигляді різноманітних знижок та бонусів. Таким чином, чим вищий рівень, тим більшим є розмір знижки та кількість отримуваних Вами подарунків.

Ваш автомобіль не лише засіб пересування, але й спосіб заощадження! Ми передбачили усі варіанти Ваших витрат у нашому автосалоні, щоб у майбутньому винагородити Ваші фінансові зусилля. Отже, є декілька рівнів «Програми Лояльності»:

УМОВИ УЧАСТІ У ПРОГРАМІ ЛОЯЛЬНОСТІ «5 ДІАМАНТІВ»


Стати Учасником Програми можуть фізичні особи, не залежно від громадянства, і юридичні особи, які:

  • або придбали новий (б/у) автомобіль в будь-якому дилерському центрі «НІКО» на території України;
  • або придбали набір аксесуарів в будь-якому дилерському центрі «НІКО» на території України;
  • або виявили бажання стати Клієнтом мережі сервісних станцій «НІКО».
  • Умови програми лояльності «5 діамантів» не розповсюджуються на акційні програми та спеціальні ціни встановлені в ТОВ «НІКО-Захід».

ПЕРЕВАГИ ПРОГРАМИ ЛОЯЛЬНОСТІ «5 ДІАМАНТІВ»:

  • Гнучка, прозора і зрозуміла для кожного Клієнта комплексна система здобуття і накопичення знижок для покупки і обслуговування автомобіля на СТО, придбання запасних частин і аксесуарів.
  • Повноцінне функціонування Програми лояльності в дилерських підприємствах «НІКО» на всій території України.
  • Пільгові умови використання послуг компаній групи «НІКО» (страхування).
  • Індивідуальний підхід до кожного Клієнта.

Ставши Учасником Програми, Ви отримуєте увагу і турботу, а також зрозумілі і прозорі умови співпраці з нами!Все, що ми робимо – ми робимо для Вас!